Lekarze Bytom

lekarz Aldona Lukas

Alergolog, Pediatra

ul.Dworcowa 1 II piętro
41-902 Bytom

Osoba niezwykle ciepła i serdeczna, a to przecież ważne. Jest bardzo dobrą, kompetentną lekarką. Jeśli chodzi o alergologię, to wg mnie specjalista numer jeden. Jeden mały minusik to taki, że za bardzo wylewna nie jest i trzeba podpytywać jej o swój stan zdrowia, by dowiedzieć się, co mi dolega. Ale jeśli chodzi o dobór leków i skuteczność, to daję solidną piątkę.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Woźniaka 28/6
41-902 Bytom

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Grzegorz Niepsuj

Pulmonolog, Internista

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Bardzo dobry doktor , świetny specjalista od płuc i w ogóle, leki które przepisuje są bardzo dobre. Jest lekarzem którego cechuje mądrość i rozwaga

lek. dent. Agnieszka Haas

Akademickie Centrum Stomatologiczne
pl. Akademicki 17
41-902 Bytom

Trafiłem do Pani dr. Haas losowo w klinice w Bytomiu chciałem sprawdzić ubytki przed wizytą u innego lekarza ( prywatnego ) po wizycie u dr. Haas zrezygnowałem z praktyki prywatnej polecam
Opinia dodana przez: Jarek
Szkoda, że już go nie ma w Polsce. Wjechał za granicę.

dr n. med. Monika Wilk-Niziołek

Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Wilkdent
Moniuszki 24
41-902 Bytom

Pani doktor może i uprzejma ale w mojej opinii niekompetentna. Wszystkie zęby leczone w wilkdencie w niedługim czasie do poprawy, jeden do ekstrakcji, niedbałe leczenie kanałowe.Pani doktor nie przyjęła odpowiedzialności za źle wykonaną usługę. Wiecznie w pośpiechu i niedbale...Zdecydowanie nie polecam.

dr n. med. Agnieszka Michalska

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

Bardzo kompetentny lekarz. Na razie mam przyjemność leczyć się wyłącznie endokrynologiczne u Pani Doktor. Przejęła mnie po innym lekarzu który zniknął w trakcie pandemii. Poprowadziła mnie na początku przez e-mail. Zmieniła mi leki dostosowała dawki do aktualnych wyników. Z początku wizyty i badania co dwa tygodnie przez dłuży czas co pomogło mi wyjść z ciężkiej nadczynności i stanąć na nogi. Zamierzam dalej korzystać z leczenia u pani doktor.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Bogusław Tobór

Ginekolog położnik, Ginekolog

Avimed
pl Zeromskiego
41-933 Bytom

Świetny Lekarz, profesjonalna obsługa. Rodziłam u Pana dwukrotnie i zaopiekował się mną od A-Z. Można u tego lekarza liczyć na pełne wsparcie w każdym momencie. POLECAM

Aleksander Drębkowski

szpital specjalistyczny nr2
batorego 15
Bytom

Rzetelny, kompetentny, bardzo pomocny. Wszystko tłumaczy, dba o pacjenta. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobry lekarz. Byłam operowana przez doktora, wszystko przebiegło pomyślnie, teraz jestem pod kontrolą. GODNY POLECENIA
Opinia dodana przez: Edi

dr n. med. Tomasz Wielkoszyński

Choroby zakaźne

Indywidualna Praktyka Lekarska
41-902 Bytom

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Profesjonalne podejście do diagnostyki i leczenia, wszystkie zalecenia szczegółowo omówione, wyjaśnione. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jest niezwykle dociekliwy i skuteczny w stawianiu diagnozy a także prowadzeniu leczenia wg najnowszych badań naukowych. To szczęście mieć możliwość korzystania z jego opieki.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Karol Szyluk

Traumatolog, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Powiem szczerze że pan doktor to złoty człowiek. Miałem wypadek który spowodował zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego III stopnia tj. Zerwanie wszystkich trzech więzadeł obojczyka. Jeździłem po kilku szpitalach na Śląsku i nie bardzo chcieli mnie przyjąć albo jak chcieli to długie terminy. Pan doc. Karol Szyluk nie dość że mnie przyjął od ręki na wizytę kontrolna gdzie trzeba czekać na taką wizytę, to i obiecał mnie zoperować metodą artroskopową. Pan doktor ...
Opinia dodana przez: Piotr
Pan dr wnikliwie przeprowadza wywiad, przygotowuje do zabiegu, wszystko spokojnie i starannie wyjaśnia, daje szczegółowe zalecenia po operacji, prowadzi wszystko od A do Z jak należy. Na oddziale w szpitalu cisza, spokój, kameralnie, panie pielęgniarki rzeczowe i bardzo miłe. Operacja przepukliny - pełen profesjonalizm, pan dr to fachowiec, widać, że posiada ogromne doświadczenie, wszystko co powiedział - tak było, zaufanie w 100% !!! Dziękuję Panie doktorze, jest Pan wspaniałym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Andrzej Jasiński

Traumatolog, Ortopeda

ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Pan doktor to wysokiej klasy specjalista rekonstrukcji ręki to fakt !!!! . Ja i mój syn byliśmy pacjentami pana Andrzeja i oboje jesteśmy po operacjach obojczyków i na dzień dzisiejszy korzystamy z siłowni i jeździmy na rowerach . Mam do tego stopnia zaufanie do pan doktora że powierzam mu operację drugiego obojczyka jesieniom br. Podsumowaniem tej opinii są słowa orzecznika ZUS który trzy tygodnie po bardzo skomplikowanym zabiegu " reanimacji" ...
Opinia dodana przez: Bronisław

lek. med. Janusz Peterek

Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Janusz Peterek
Łużycka 26/3
41-902 Bytom

Bezsprzecznie znakomity fachowiec,absolutny profesjonalista,człowiek o bardzo wysokiej kulturze, bardzo dokładny, bardzo cierpliwy. Przy takim lekarzu każda kobieta czuje się komfortowo.Ja trafiłam do Pana doktora Peterka 16 lat temu z polecenia koleżanki i do innego nie pójdę.Mówię o nim 'mój lekarz' 10 razy tak!!! Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr hab. n. med. Robert Krysiak

Endokrynolog

DAN-MED Daniel Drobnicki
pl. Akademicki 15/6
41-902 Bytom

nie mam pojęcia skąd biorą się te pozytywne opinie na temat tego lekarza - mi nie pomógł, a wręcz podczas każdej wizyty u tego lekarza byłam traktowana na zasadzie - byle szybko odbębnić wizytę, skasować pacjenta i do widzenia(cena wizyty to 150 zl + 50 zl USG) odnoszę wrażenie, że pan doktor nie analizuje wyników ft3 i ft4, opiera się głównie na wartości TSH, na bardzo wysokie przeciwciała p.tarczycowe zalecił ...

dr n. med. Janina Mrowiec

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Pani dr Janina Mrowiec jest wspaniałym Człowiekiem o anielskiej duszy i Lekarzem z powołania, a nie z przypadku. Zawsze służy pomocą i dobrą radą (potrafi wysłuchać pacjenta i pomóc przy różnych dolegliwościach). Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które należycie wykorzystuje. Nie ma lepszego Lekarza od Pani dr Mrowiec, a te osoby które wypisują coś innego i nie zgadzają się z poniższymi opiniami to robią to ze zwykłej zazdrości, swojej nieudolności ...
Opinia dodana przez: mosii

lek. dent. Zbigniew Szlacheta

CEN MED Specjalistyczny Ośrodek Badań i Porad Lekarskich
ul. Chorzowska 12D
41-902 Bytom

Zrobił coś że się więcej uśmiecham. Jest najlepszym dentystą u jakiego byłem kiedykolwiek Dziękuję..
Opinia dodana przez: Marek L.

dr n. med. Grzegorz Nadajczyk

Didura 2 lok. 2
41-902 Bytom

Bardzo dobry fachowiec, kompetentny, miły i uprzejmy. Leczę się u dr od wielu lat. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Iwona Gronkowska-Kaszuba

Ginekolog położnik, Urolog

Karbowska 24
41-908 Bytom

Pani doktor jest niewątpliwie kompetentna, poza tym uprzejma i miła. Jednak notorycznie spóźnia się (nawet po 2-3 godziny!) nie przepraszając czekających pacjentów, ani nie informując o przyczynach spóźnień. Szkoda, bo psuje sobie wizerunek.

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
ulica Strrzelców Bytomskich 16
41-902 Bytom

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.